Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
19/09/2019 - 09:20

11 pytań do... poseł Jagny Marczułajtis-Walczak

Jagna Marczułajtis-Walczak, lider listy wyborczej Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni odpowiedziała na 11 pytań. Sprawdźcie na ile więcej dzięki temu wiecie o posłance i kandydatce na posła z naszego regionu.

Jagna Marczułajtis-Walczak
Ulubione miejsce na Sądecczyźnie:

- Mam wielki sentyment do stoków narciarskich w Krynicy, szczególnie Slotwin, na których wiele razy ścigałam się w pucharach Polski i Mistrzostwach Polski w Snowboardzie. Lubię też pijalnie wód w Krynicy.

Ostatnio przeczytana książka:
Jako mama trójki dzieci często sięgam do poradników dla rodziców: zwłaszcza jak rozmawiać z dziećmi i jak je wspierać w rozwoju. Moją ulubioną książką jest Mały Książę :) Daje takie pozytywne nastawienie.

Ostatnio obejrzany film:
Lubię oglądać komedie romantyczne, takie które mają szczęśliwe zakończenie.

Niespełnione jeszcze marzenie:
- Chciałabym pojechać z rodziną na tropikalne wakacje, turkusowe ciepłe morze, palmy i ciepełko :)

Najbardziej boję się...
- Jestem osobą odważną.

Najradośniejsza chwila w życiu:
- W życiu miałam wiele radosnych chwil, sportowych i zawodowych: narodziny dzieci, wprowadzenie bezpłatnego programu nauki jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci w Małopolsce, ale najradośniejsze to... jak spotykam się z ludźmi na ulicy, mówią mi że pamiętają moje sukcesy sportowe, a teraz równo mocno mi kibicują w pracy poselskiej. To mnie wzrusza. To daje siłę i moc do działania.

Wzór do naśladowania:
- Wzorem dla mnie w polityce jest Malgorzata Kidawa-Błońska - niezwykle mądra kobieta z klasą.

Cecha, którą u siebie lubię, cecha, której nie lubię:
- Jestem zawsze szczera, i nie zawsze jest to zaleta. Ale jestem także bardzo pracowita, aktywna, konsekwentna i waleczna. Nigdy się nie poddaję, chociaż, jak każdy, czasem mam chwile słabości. Ale później działam ze zdwojoną siłą. Lubię pracować dla ludzi i z ludźmi.

Znak Zodiaku:
- Strzelec

Gdybym wygrała milion złotych:
- Otworzyłabym ośrodek rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów, tak aby mieli gdzie walczyć o swoje zdrowie, oraz  dom dziecka i seniora gdzie małymi sierotami mogliby się zajmować samotni seniorzy! Takie domy działają z powodzeniem w Kanadzie i myślę że u nas tez by się sprawdziły!

Najlepiej odpoczywam przy...
Przy pracy :) Nie zatrzymuję się. Jestem cały czas w pracy dla ludzi. A jak już zdarza się że nie pracuję, to najbardziej odpoczywam jeżdżąc konno.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)