Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
10/06/2021 - 01:00

Piękna Magdalena Majda ze Świniarska walczy o koronę i tytuł Miss Małopolski

Już za dziesięć dni czterdzieści pięć pięknych kobiet z całej Małopolski powalczy w konkursie piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. W tym zacnym gronie znalazła się pochodząca ze Świniarska Magdalena Majda.

Piękna Magdalena Majda, która jest finalistką konkursu Miss Małopolski 2021, ma 21 lat i pochodzi ze Świniarska. Aktualnie studiuje biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się psychologią rozwoju człowieka oraz biologią molekularną. W przyszłości chciałaby prowadzić badania nad nowotworami, szczególnie u kobiet.

- Na co dzień prowadzę aktywny tryb życia, który pozytywnie wpływa na moje samopoczucie oraz kondycję. Niedawno rozpoczęłam swoją przygodę z modelingiem. Konkurs Miss Małopolski jest dla mnie świetną przygodą. Daje szansę na poznanie ciekawych ludzi, wymianę doświadczeń, wzbogacenie wiedzy na rozmaite tematy, a także na zbudowanie pewności siebie. Uważam, że konkurs jest też dobrą okazją na lepsze poznanie samej siebie – wyznaje Magdalena Majda.

- Nie liczy się jedynie wygląd zewnętrzny, ale to co sobą reprezentujemy, nasza kobiecość, nie tylko ta przejawiająca się w czerwonych ustach i obcisłej sukience, ale ta która jest w głębi nas. Wszystkie dziewczyny, które poznałam podczas konkursu są wyjątkowe, każda ma w sobie coś, co ją wyróżnia. Piękne jest to, że potrafimy powiedzieć sobie nawzajem: "jesteś śliczna", "masz świetną figurę", bez zazdrości, bez cienia zawiści, to naprawdę się ceni. Moja mama zawsze powtarzała mi "bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej, nie mówiąc światu, że się osunęła". I taką właśnie kobietą chcę być! Już teraz mogę szczerze powiedzieć, że jestem szczęśliwa, ponieważ mam odwagę robić to, co kocham i nie oglądam się za siebie – dodaje.

Już 20 czerwca Magdalena Majda powalczy w wielkim finale konkursu piękności o koronę, tytuł najpiękniejszej Małopolanki i o awans do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski 2021. Czy uda jej się zwyciężyć? Przekonamy się już wkrótce. Trzymamy kciuki. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Magdalena Majda)Dziękujemy za przesłanie błędu