Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
03/05/2022 - 13:00

Ulubione miejsce Sławomira na Sądecczyźnie i inne pytania do gwiazdy Rock Polo

Sławomir Zapała to gwiazda Rock Polo. Znany aktor i autor przeboju „Miłość w Zakopanem” ma swoje korzenie w naszym regionie. Jego tata urodził się na limanowskich terenach.

Piosenki Sławomira nucą Polacy od stolicy gór, aż po Bałtyk. Już za kilka dni gwiazda odwiedzi Łącko na Święcie Kwitnącej Jabłoni. Przed koncertem w naszym regionie zadaliśmy Sławomirowi 11 pytań.

- Cześć tu Sławomir.

1. Ulubione miejsce na Sądecczyźnie: Zdecydowanie Konina (gmina Niedźwiedź, powiat limanowski – przyp. red.). Czuję się tam dobrze i u siebie.

2. Ostatnio przeczytana książka: Biografia „Franka Sinatry” Michaela Freedmana. Bardzo lubię książki biograficzne, przenoszą mnie w najlepsze czasy światowej muzyki rozrywkowej.

3. Ostatnio obejrzany film: „Poskromienie Złośnicy”. Obejrzałem świąteczną premierę na Netflixie. To pogodna komedia z pięknymi górami w tle. Bardzo się cieszę, że zagrałem w tym filmie. Choć moja postać nie cierpi Podhala, to zakochuje się w jednej z góralek.

4. Niespełnione jeszcze marzenie: Wyprawa simsonem S51 w Bieszczady

5. Najbardziej boję się: Wojny i tego poczucia bezradności

6. Najradośniejsza chwila w życiu to: Dwa całusy od żony i synka jednocześnie

7. Wzór do naśladowania: Janosik

8. Cecha, którą u siebie lubię, cecha, której nie lubię: Lubię moje poczucie humoru, a nie lubię tego, że szybko się nudzę i nie kończę, tego, co zacząłem

9. Znak zodiaku: Ryba

10. Gdybym wygrał milion złotych… Poleciałbym z rodziną w podróż dookoła świata

11. Najlepiej odpoczywam przy… ognisku, bliskich i lampce szampana

([email protected], fot. Facebook: SławomirDziękujemy za przesłanie błędu