Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
08/04/2024 - 12:00

Duet Adrian Grybel i Kacper Król - GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE - Sądeckie Młode Talenty

Trwa głosowanie w VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty". Zobaczcie występ muzyczny półfinałowego duetu w składzie Adrian Grybel i Kacper Król. Jeśli przypadł wam do gustu wyślijcie SMS z numerem kandydata.

W castingach VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty" udział wzięło ok. 120 uczestników. Do kolejnej rundy jury konkursowe zakwalifikowało 30 uczestników. O tym kto dostanie się do finału mogą państwo sami zdecydować wysyłając SMS na swojego faworyta. Na łamach serwisu Sądeczanin.info prezentujemy występy muzyczne wszystkich półfinalistów.

W tym materiale prezentujemy występ Duetu w składzie Adrian Grybel i Kacper Król.

Krótkie info o duecie Adrian Grybel, Kacper Król:
wiek: 17 i 16 lat;
szkoła: Zespół Szkół Samochodowych im Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu;
opiekun artystyczny: Mateusz Podolski;
o sobie: "Jesteśmy uczniami 2 klasy branżowej w Nowym Sączu, lubimy bardzo grać na akordeonie, jest to nasze hobby, występowaliśmy już w zeszłym roku w konkursach Młodzi Instrumentaliści, zdobywaliśmy dość zaszczytne miejsca, dlatego pragnęlibyśmy wziąć udział w tymże konkursie.";
osiągnięcia: 1 miejsce - PMDK Stary Sącz Młodzi Instrumentaliści (1 miejsce w kategorii "szkoła");
miejscowość zamieszkania: Cieniawa;
wykonywany utwór: "Yann Tiersen La noyee", aut. Yann Tiersen

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Duet w składzie Adrian Grybel i Kacper Król wyślijcie sms o treści: SMT.13 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 16 kwietnia (do godz. 12:00).

Zobacz: Regulamin głosowania SMS w VII edycji konkursu "Sądeckie Młode Talenty"

W wyniku głosowania do finału awansuje 5 uczestników z najwyższą liczbą głosów. Drugą piątkę finalistów wyłoni jury.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich półfinalistów VII edycji konkursu muzycznego "Sądeckie Młode Talenty".Dziękujemy za przesłanie błędu