Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
16/03/2018 - 19:05

Sądeckie Młode Talenty: Zgłoś się [WIDEO]

Czekamy na Wasze zgłoszenia do udziału w V edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Jeśli nie wierzycie, że sukces, satysfakcja i kariera jest w zasięgu Waszych rąk obejrzyjcie tych sądeczan, którzy zrobili albo właśnie robią karierę muzyczną w Polsce.

Dziś zachęcamy Was do obejrzenia występów dwóch różnych artystów, z dwóch różnych muzycznych biegunów, których nagraliśmy podczas gali Sądeczanin Roku.

Michał Szczygieł sam nie ukrywa, że jego kariera ruszyła dosłownie niemal przez przypadek – na eliminacje do programu The Voice of Poland wszedł bardziej dla żartu niż z prawdziwej potrzeby zdobycia sławy a mało brakowało, by naturszczyk wygrał zeszłoroczną edycję. Dziś nagrywa płytę, teledyski i występuje m.in.z Andrzejem Piasecznym.

Kordian - choć wielu myślało, że postawi na tradycję i na dobre zajmie się rodzinną gospodarką  w Żelaźnikowej Wacław Cieślik łączy swoją pasję do ziemi i pracy ze zdobywaniem milionów fanów, bo tyle osób za każdym razem lajkuje jego przeboje na youtube. To prawdziwy król disco polo w najlepszym folklorystycznym wydaniu.

Aby zgłosić się do konkursu musisz tylko wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Nie czekaj.

Pamiętaj jeszcze aby jego wydruk (ze zgodą rodziców, w przypadku gdy jesteś niepełnoletni) dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz).

Wystarczy przesłać mailem skan podpisanego zgłoszenia na adres: sekretariat@sadeczanin.info a jego oryginał dostarczyć członkom komisji nawet w dniu castingu.

Pobierz REGULAMIN.

Organizatorzy:

                             

Partnerzy:

                             

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu