Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
24/05/2019 - 09:50

Sądeckie Młode Talenty: zmienił się skład finałowej dziesiątki

Dziś, czyli 24 maja w auli PWSZ przy Alejach Wolności wielki finał konkursu Sądeckie Młode Talenty. 10 finalistów – listę musieliśmy zaktualizować z przyczyn losowych – czeka na Wasze głosy w drugiej turze głosowania. Jak to wygląda w szczegółach?

Jak już podawaliśmy głosami Czytelników sadeczanin.info do finału zakwalifikowali się: Emilia GurgulJakub Szwala, Sebastian Cebula, The Sunflowers, Zespół Hamra.

Zgodnie z regulaminem swoich pięciu faworytów do finału wskazało też jury. Są to Katarzyna CzupKarolina MazurZespół TRIO DE CHICAS Kacper Wąs. Z przyczyn losowych w finale udziału wziąć nie może wskazana podczas wczorajszego posiedzenia kapituły Weronika Polakiewicz. Jej miejsce zajmie Karolina Niepsuj.

Przypomnijmy. Cała wskazana dziesiątka finalistów weźmie udział w dzisiejszych finałowych występach Sądeckich Młodych Talentów w godzinach 13. do 15. w Auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu przy Alejach Wolności 40.

W tym czasie przeprowadzona zostanie druga tura głosowania. Poniżej zamieszczamy jeszcze raz nazwiska finalistów wraz z numerem telefonu oraz treścią sms, którą trzeba wpisać, by oddać głos na wybraną osobę.

Przebieg finałów będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem strony sądeczanin.info.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu