Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
15/03/2018 - 08:10

Zgłoś się! Sądeckie Młode Talenty otwierają drzwi do SUKCESU!

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w piątej, jubileuszowej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, czyli do konkursu Sądeckich Młodych Talentów. To wyjątkowa okazja, bo nasze przedsięwzięcie zostało docenione przez producentów najgłośniejszych polskich programów muzycznych The Voice of Poland i The Voice Kids.

Aby zgłosić się do konkursu musisz tylko wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Nie czekaj.

Pamiętaj jeszcze aby jego wydruk (ze zgodą rodziców, w przypadku gdy jesteś niepełnoletni) dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz).

Wystarczy przesłać mailem skan podpisanego zgłoszenia na adres: [email protected] a jego oryginał dostarczyć członkom komisji nawet w dniu castingu.

Pobierz REGULAMIN.

Okazuje się, że producenci znanych i lubianych programów The Voice of Poland i The Voice Kids bacznie śledzą poczynania naszych konkursowiczów. Tak samo będzie i w tym roku. Okazać się więc może, że V edycja Sądeckich Młodych Talentów stać się może dla muzyków z powiatów sądeckiego, gorlickiego i limanowskiego przepustką do ogólnopolskiej kariery.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: ZGŁASZAJCIE SIĘ! V edycja największego muzycznego konkursu w regionie [WIDEO]

Doskonałym przykładem na to, że Wasze muzyczne marzenia mogą dzięki naszemu konkursowi nabrać pędu jest Or_kiestra - Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy. Muzycy, którzy zatriumfowali w 2017 roku stale koncertują, uczestniczą w największych wydarzeniach kulturalnych w Nowym Sączu i Krakowie. Mało tego, już szykują się do nagrań w studio.

Zobacz też: Oni wystąpią w finale IV Sądeckich Młodych Talentów. Oglądaj na żywo, głosuj!

Przypomnijmy. Przyjmujemy zgłoszenia wokalistów, muzyków, zespołów czy kapel. Potem czekają Was trzydniowe castingi. Jury wybierze około 20 uczestników, których zaprosimy na nagrania do TV Sądeczanin. Nagrania opublikujemy na portalu, rozpoczynając głosowanie za pomocą SMS. Finalistów poznamy 11 kwietnia, podczas wielkiego koncertu.

Przypomnijmy. W samym finale w 2017 roku na 39 wykonawców oddano łącznie 1781 smsów. W samym głosowaniu SMS zwyciężył Jakub Kuczaj, skrzypek który wykonał utwór z filmu „Piraci z Karaibów”- Georga Piskorskiego.

Główne nagrody stypendia artystyczne w wysokości 1500 zł przyznano w czterech kategoriach wiekowych: Szkoły podstawowe, Gimnazja, Szkoły ponadgimnazjalne oraz Studenci.

W tym roku obok stypendium artystycznego 1500 zł dodatkowa nagrodą będzie możliwość profesjonalnego nagrania covera na specjalnej płycie z rekomendacją członków jury.

Zobacz również: Retransmisja finału Sądeckich Młodych Talentów z zeszłego roku

Laureatami IV Edycji Sądecki Młodych Talentów zostali: Franciszek Busz, Sforzato 2015, Or_kiestra - Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy oraz Jagoda Barciszewska.

Pobierz REGULAMIN.

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Organizatorzy:

                             

Partnerzy:

                             

ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu