Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 października. Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
13/04/2019 - 18:15

II Sądeckie Targi Ogrodnicze ściągnęły liderów naszego rynku

Park M, Łącki Bank Spółdzielczy i Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej to główni partnerzy trwających właśnie II Sądeckich Targów Ogrodniczych. Zapraszamy do skorzystania z oferty i doświadczenia naszych liderów.

Park M to firma, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Lokalnie firma Park M znana jest z produkcji roślin ozdobnych od najróżniejszych kwiatów po krzewy i drzewa. Głównym profilem jej działalności są jednak projekty z zakresu architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Park-M jest uznanym w Polsce specjalistą z zakresu rewaloryzacji i rewitalizacji historycznych założeń ogrodowych i parkowych. Zrealizował wiele prestiżowych inwestycji w różnych zakątkach kraju. Firma zatrudnia ponad 400 osób.
W ubiegłym roku firma Park M została uhonorowana w Meksyku za modernizację Wrocławskich Bulwarów Xawerego Dunikowskiego prestiżową nagrodą CEMEX Building Award. Otrzymała ją w dwóch kategoriach: najlepszy obiekt użyteczności publicznej oraz najlepszy obiekt w przestrzeni zbiorowej.
Wcześniej, w 2017 roku Zamek Królewski w Warszawie wybrał Park-M do odtworzenia Ogrodów Dolnych. Perła warszawskiej architektury odzyskała blask właśnie dzięki naszym architektom krajobrazu.
Park M – już na naszym rodzimym podwórku – odpowiada np. za rekultywację krynickiego kurortu.

Zobacz też: Nowy Sącz: II Sądeckie Targi Ogrodnicze są hitem. Nie może Cię na nich zabraknąć
Wielu z nas marzy nie tylko o własnym mieszkaniu czy domu, ale również o własnej działce, pięknym, dobrze wyposażonym ogrodzie, rozwoju prowadzonej przez siebie firmy. By zrealizować te marzenia i plany często musimy posiłkować się pożyczką lub kredytem. I dlatego na II Sądeckich Targach Ogrodniczych nie mogło zabraknąć Łąckiego Banku Spółdzielczego, który jest jednocześnie partnerem przedsięwzięcia. To tu dowiecie się, jakie są Wasze możliwości kredytowe i jaka jest oferta banku jeśli chodzi o klientów indywidualnych oraz firmy. Dowiecie się również wszystkiego na temat najnowszej oferty ŁBS - mobilnego wpłatomatu.

Zobacz też: Janina Warzecha - to jej ogród zaczarował jury konkursu Sądeckie Ogrody

Każdy kto szuka produktów regionalnych i świeżych o gwarantowanej jakości i w dobrej cenie prędzej czy później skorzystać musi z oferty Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej. Na II Sądeckich Targach Ogrodniczych na stoisku SOZS nabyć najlepsze sądeckie jabłka oraz inne warzywa i owoce od naszych lokalnych producentów. Jest tu też szeroka oferta produktów świątecznych oraz sadzonek i ziół doniczkowych w naprawdę świetnych cenach.

Targi odbywają się w dniach 13, 14 kwietnia w godzinach od 9. do. 17 na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu