Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
14/04/2019 - 19:50

Na targach nie zabrakło pasji muzycznej! [WIDEO]

Muzyczną oprawę II Sądeckich Targów Ogrodniczych zagwarantowali najzdolniejsi młodzi sądeczanie – finaliści poprzednich edycji konkursu organizowanego przez Fundację Sądecką, czyli Sądeckich Młodych Talentów. Popis swoich umiejętności dała też niezwykła grupa Ziomek & Zwoliński.

Zobacz też: To właśnie dzięki nim wszyscy byliśmy bezpieczni na targach!

Rano rozgrzał muzyką pierwszych gości niezawodny zespół MYSTKOWIANIE. Potem prezentowali się młodzi uczestnicy konkursu Sądeckie Młode Talenty. Jako pierwszy wystąpił Krystian Gizicki, który podbił publiczność przede wszystkim brawurowym wykonaniem słynnego utworu ze „Skrzypka na dachu”, czyli piosenki „Gdybym był bogaty”. Krystian po raz kolejny udowodnił, że moc artysty nie tkwi w jego wieku tylko w prawdziwej pasji. Zaśpiewał też „Lubię spać” i kolejny klasyczny kawałek „Notre Dame” z musicalu „Dzwonnik z Notre-Dame”.

Potem na scenie zaprezentowały się siostry Nina i Patrycja Kotarba, które razem zaprezentowały kultowy już utwór „Radość najpiękniejszych lat” z repertuaru Anny Jantar a potem – już solowo – m.in. piosenkę Michała Bajora „Nie chcę więcej”. Na scenie zaprezentowały się też dziewczyny z zespołu ORŁY.

Zobacz też: Czym Kordian zaskoczył gości II Sądeckich Targów Ogrodniczych?

Z wyjątkowym przyjęciem publiczności spotkał się występ grupy Ziomek & Zwoliński z liderem Michałem Ziomkiem na czele. Niepełnosprawny muzyk kontynuuje swoją pasję na przekór chorobie, która nie pozwala mu już grać choćby na perkusji. Przy okazji zagadnęliśmy muzyka o parę wskazówek dla młodych ludzi, którzy marzą o tym, by swoje życie związać ze sceną.

Posłuchajcie i samych występów i naszej rozmowy z Krzysztofem.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura

Sądeckie Targi Ogrodnicze - Młode Talenty
Sądeckie Targi Ogrodnicze - Młode Talenty
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

 

        PARTNER GŁÓWNY

 

 

 

               PARTNERZY

 

                 Gmina Łącko