Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
12/04/2019 - 09:05

My się deszczu nie boimy i zapraszamy na II Sądeckie Targi Ogrodnicze

Zawsze jest jakaś pogoda – ta myśl przyświeca organizatorom II Sądeckich Targów Ogrodniczych od pierwszych zapowiedzi o powrocie zimy w połowie kwietnia. I zapewniamy Was, że 13 i 14 kwietnia, plac Stara Sandecja zamieni się w ogrodnicze centrum naszego regionu. Wystarczy zapoznać się z atrakcjami, które tu na Was czekają.

Plac już zapełnia się stoiskami targowych wystawców, których pełną listę zamieszczamy poniżej, gotowa jest już też scena.

A już jutro, 13 kwietnia od rana czeka na gości – w każdym wieku - moc innych atrakcji. Będą konkursy dla dzieci i dla dorosłych z nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miasta w Nowym Sączu, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Sądeczanina, Park M oraz przez naszych wystawców. Szczegółów nie zdradzamy, ale będą to nagrody wyjątkowe.

Zobacz też: Sądeckie Ogrody – już jutro rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego [GALERIA]

Na wielu stoiskach będzie można popróbować regionalnych – i nie tylko - smakołyków. Na scenie wystąpią nasi  najzdolniejsi artyści, czyli finaliści konkursu Sądeckie Młode talenty: Krystian Gizicki, Nina i Patrycja Kotarba, zespół cieszący się Waszą wyjątkową sympatią, czyli ORŁY oraz Ziomek&Zwoliński.

W drugi dzień targów, w niedzielę około godziny 12., specjalnie dla gości wystąpi nasz rodzimy gwiazdor disco polo, czyli Kordian.

Wiemy, że o naszych milusińskich zadbali też dodatkowo wystawcy i partnerzy targów, w tym Park M, którzy zapowiedzieli na swoich stoiskach specjalne kąciki zabaw dla dzieci.

Dodatkowo będą stoiska z małą gastronomią i napojami.

Targi odbędą się w dniach 13, 14 kwietnia w godzinach od 9. do. 17./ na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi Targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

ES [email protected] Fot.: MSDziękujemy za przesłanie błędu