Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
12/04/2019 - 13:30

Sądeckie Ogrody – już jutro rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego [GALERIA]

Przy okazji II Sądeckich Targów Ogrodniczych rozstrzygniemy konkurs fotograficzny „Sądeckie Ogrody”. Na autorów najpiękniejszych zdjęć czekają nagrody a my już zapraszamy Was do oglądania nadesłanych prac.

Piękne fotografie, to nie tylko sztuka, ale również – o czym jesteśmy mocno przekonani zważywszy na tematykę – doskonałe źródło inspiracji. W trakcie II Sądeckich Targów Ogrodniczych – zarówno 13 jak i 14 kwietnia – podziwiać będzie można prace nadesłane na konkurs „Sądeckie Ogrody”. Możecie je Państwo obejrzeć również w galerii załączonej do tej publikacji. Umieściliśmy tu prace, których autorzy spełnili wymogi formalne zawarte w regulaminie konkursu i tym samym zakwalifikowały się do oceny ze strony jury.

Zobacz: Sądeckie Targi Ogrodnicze: czy wiesz, że jesteś tym, co jesz?

To pierwsza edycja „Sądeckich Ogrodów” a organizatorami konkursu są Fundacja Sądecka i portal Sądeczanin.info.

Rozstrzygnięcie już jutro (sobota) o godzinie 14. na Starej Sandecji a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody o wartości 2 tysięcy i 1 tys. 500 złotych. Fundatorami są Park M, poseł Jan Duda, Nel-Tech, Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej 

Targi odbędą się w dniach 13, 14 kwietnia w godzinach od 9. do. 17./ na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi Targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

ES [email protected]

Sądeckie Ogrody – już jutro (13.04) rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
Umieściliśmy tu prace, których autorzy spełnili wymogi formalne zawarte w regulaminie konkursu.


Dziękujemy za przesłanie błędu