Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
01/02/2024 - 15:50

Ależ oni zagrali! Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza dała czadu [WIDEO]

Tam gdzie się pojawiają, budzą powszechny zachwyt i entuzjazm. Widownia zawsze pęka w szwach podczas koncertów Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. Nie inaczej było podczas wielkiej gali wieńczącej plebiscyt „Sądeczanin Roku 2023.”

Z powodzeniem koncertują na całym świecie. Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z  Nowego Sącza, która w swoim repertuarze ma między innymi muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową, może się pochwalić wielką armią fanów.  

Wspaniałych muzyków w mundurach można  było podziwiać podczas uroczystej gali w Pijalni Głównej w Krynicy, wieńczącej plebiscyt na Sądeczanina Roku 2023. To było prawdziwe show.

- Wielka gala Sądeczan to wydarzenie wyjątkowe, tak jak wyjątkowa jest ta orkiestra, która nas przywitała. Pewnie większość z państwa nie wie że wyjątkowość tej orkiestry polega na tym, że jest kontynuatorem chlubnych tradycji orkiestry 1pułku strzelców podhalańskich z Nowego  Sącza. Orkiestry wyjątkowej dlatego, bo towarzyszy nam Sądeczanom nieprzerwanie już prawie sto lat. Jesteśmy z niej wyjątkowo dumni –  mówił podczas uroczystości przewodniczący konkursowej kapituły Zygmunt Berdychowski. ([email protected]) fot, IM

Dziękujemy za przesłanie błędu