Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
28/05/2021 - 15:25

Sądeczanin Roku: apel dyrektora MCK SOKÓŁ i stowarzyszenia ORION [WIDEO]

Jeszcze do 31 maja do godziny 9 potrwa głosowanie w największym na Sądecczyźnie plebiscycie wyróżniającym ludzi oddanych swym lokalnym społecznościom. Na kandydatów do tytułu "Sądeczanin Roku 2020" wciąż można głosować poprzez kupon, sms lub formularz online.

Dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu Andrzej Zarych, a także Michał Mółka ze Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Środowisk Akademickich "ORION" zachęcają do oddania głosu w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2020"

Oni już zdecydowali, że swój głos oddadzą na Janusza Michalika. Teraz wybór należy do was. Zachęcamy do obejrzenia listy wszystkich kandydatów i oddania swego głosu

Zobacz również Janusz Michalik. Znają go wszyscy, bo jest oddany sądeckiej kulturze [WIDEO]

***

Podzielasz opinię na temat kandydata do tytułu Sądeczanin Roku 2020? (UWAGA. PROSIMY NIE GŁOSOWAĆ. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ)

Janusz Michalik – wyślij SMS o treści SR.13 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 

(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery lutowy, kwietniowy lub majowy)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2020. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania. Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2020".

(PB)Dziękujemy za przesłanie błędu