Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
25/03/2020 - 14:50

Plebiscyt medyczny: SMS-ów wysyłać już nie można, ale głosowanie trwa nadal

Zakończyliśmy głosowanie SMS. Od tej chwili możecie wypełniać formularze online lub kupony dostępne w naszym miesięczniku. Plebiscytowa machina już niebawem wyłoni najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazny pacjentowi ośrodek zdrowia na Sądecczyźnie. Urna z konkursowymi kuponami pęka w szwach, grzeją się także internetowe łącza. Walka jest zacięta!

Mając na uwadze rosnące zagrożenie koronawirusem oraz zalecenia rządu i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, gala finałowa IX Seminarium "O Zdrowiu Sądeczan", podczas której mieliśmy poznać wyniki plebiscytu medycznego, została odwołana. W związku z powyższym przedłużyliśmy termin głosowania do 15 kwietnia br. 

Zgodnie z regulaminem zakończyło się natomiast głosowanie SMS. Od tej chwili możecie wspierać swoich kandydatów wypełniając formularz online lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin". 

Nie możemy zajrzeć do zapieczętowanej urny, tajemnicą pozostaje również ilość głosów oddanych za pomocą elektronicznych formularzy. Wygenerowaliśmy jednak raport SMS, który dowodzi, że walka jest wyrównana.

Zobacz także: V Plebiscyt Medyczny. Trwa głosowanie. Wybierz swojego faworyta!

Wygrana to w dalszym ciągu jedna wielka niewiadoma. Wszystko stanie się jasne podczas gali finałowej IX Seminarium "O zdrowiu sądeczan", na które już dziś serdecznie zapraszamy. Ze względu na trudne okoliczności termin wydarzenia zostanie podany tak szybko, jak to możliwe. Jeszcze raz przypominamy, że głosowanie SMS zostało zamknięte. Prosimy o zaprzestanie wysyłania wiadomości, ponieważ kolejne głosy nie będą liczone przez system.

k.kos@sadeczanin.info, fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu