Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
08/03/2020 - 11:55

Ci lekarze wiedzą, jak zdobyć zaufanie tysięcy pacjentów. Zagłosuj na Antidotum!

Przychodnia Antidotum po raz kolejny została nominowana do największego na Sądecczyźnie plebiscytu medycznego, organizowanego przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika ”Sądeczanin”. Wydarzenie jest integralną częścią odbywającej się co roku w marcu konferencji ”O zdrowiu sądeczan”. Mieszkańcy Sądecczyzny mogą głosować do 15 kwietnia br.

Antidotum to przychodnia zlokalizowana przy ul. Broniewskiego 3a w Nowym Sączu. Wysokiej klasy specjaliści świadczą tam usługi lekarskie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ oraz usługi komercyjne w zakresie dermatologii, laryngologii, logopedii, psychologii, urologii i medycyny sportowej.

Budynek przychodni został urządzony w sposób nowoczesny oraz przyjazny dla potrzeb niepełnosprawnych pacjentów. Winda, duży, monitorowany parking i oddalony zaledwie o kilkanaście metrów przystanek autobusowy znacznie ułatwiają dojazd do przychodni pacjentom, których jest ponad 26 tysięcy! Imponujący wynik świadczy o zaufaniu, jakim pacjenci darzą lekarzy przyjmujących w Antidotum.

Interniści z długoletnim doświadczeniem zawodowym, lekarze rodzinni oraz pediatrzy pełnią rolę specjalistów pierwszego kontaktu dla mieszkańców zgłaszających się do przychodni z najprzeróżniejszymi dolegliwościami. Placówka posiada również szeroki asortyment szczepionek.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Na przychodnię Antidotum można głosować do 15 kwietnia wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”.

[email protected], fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu