Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
09/03/2020 - 14:05

Przychodnia eS-MED: najbardziej cenimy sobie profesjonalizm i komfort leczenia

Przychodnia eS-MED została zgłoszona do V Plebiscytu Medycznego, organizowanego przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin". O zdrowie pacjentów dba wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów, korzystająca z nowoczesnego sprzętu. Na przychodnię można głosować do 15 kwietnia br.

Przychodnia eS-MED zlokalizowana jest przy ul. Sucharskiego 46a w Nowym Sączu. - Nasza placówka powstała pięć lat temu, w marcu 2015 roku. Jest spółką cywilną, którą założyliśmy razem z moją żoną, Beatą - mówi lek. med. Wojciech Stąporek. - W ubiegłym roku mieliśmy prawie 8 tysięcy wizyt pacjentów - dodaje.

W przychodni pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Są wśród nich między innymi ortopedzi, chirurdzy, diabetolog, internista, reumatolog, kardiolog, laryngolog, neurolog i pediatra endokrynolog. Przychodnia oferuje możliwość wykonania USG na najnowocześniejszym sprzęcie.

- Tym, co nas wyróżnia, jest pełen wachlarz zabiegów chirurgii naczyniowej w zakresie żylaków kończyn dolnych - dodaje lek. Stąporek. - Pracujemy wyłącznie na zasadzie wizyt prywatnych. Współpracujemy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej - zapewniamy kompleksową opiekę ortopedyczną dla młodych sportowców. Braliśmy także udział w programie profilaktyki nadciśnienia i cukrzycy. Jest nam bardzo miło, że pacjenci docenili naszą poradnię. Liczymy, że nadal będą zadowoleni, tak jak dotychczas.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Na przychodnię eS-MED można głosować do 15 kwietnia wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”.

[email protected], fot. es-MEDDziękujemy za przesłanie błędu