Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
13/12/2019 - 11:20

Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA wspiera akcję Serce-Sercu

Do akcji Serce-Sercu włączyło się Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA. Przedstawiciel firmy odwiedził nasze studio i określił dlaczego włączyli się do tej inicjatywy.

Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA powstało w 2008 roku. Jest prowadzone i zarządzane  przez mgr Małgorzatę Respekta, osobę z kilkunastoletnim doświadczeniem w organizowaniu szkoleń zawodowych.

Firma posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych WUP w Krakowie oraz Certyfikat Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Firma GREMA kompleksowo podchodzi do oczekiwań współpracujących klientów w ramach podnoszenia kwalifikacji pracowników. Poruszamy się w grupie kilku kompleksowych modułów szkoleniowych oferowanych naszym klientom:

Szkolenia okresowe bhp, przeciw pożarowe, pierwsza pomoc przed medyczna – z zakresu szkoleń obowiązkowych dla pracowników  wszystkich firm – od mikro do dużych przedsiębiorstw.

-szkolenia z uprawnieniami  dozorowymi pracowników na obsługę i konserwację urządzeń transportu bliskiego oraz urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych nadzorowane przez UDT, TDT, SEP oraz SITPNiG. Oferta skierowana do pracowników i właścicieli od mikro do dużych przedsiębiorstw oraz osób bez pracy.

-szkolenia specjalistyczne, związane z nowymi technologiami, automatyką i innowacyjnymi nowościami technicznymi tj. szkolenia na obsługę i programowanie obrabiarek numerycznych CNC, obsługa i programowanie sterowników PLC.
 

Klienci Centrum Szkoleń Zawodowych GREMA to:

- Firmy produkcyjne: od małych firm zajmujących się produkcją komponentów, części, podzespołów, po duże koncerny z branży technicznej, nowoczesnych technologii, produkcji transportowej.

- Firmy budowlane, handlowe i usługowe mikro i małe przedsiębiorstwa – dystrybutorzy materiałów budowlanych, małe , średnie i duże firmy usługowe zajmujące się rynkiem budowlanym

- Firmy handlowe – dystrybutorzy i hurtownie z branży spożywczej i transportowej,

- Uczniowie ostatnich klas szkół zawodowych i technicznych i licealnych

(MŚ). Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)