Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
11/12/2023 - 11:45

Ty też możesz pomóc najbardziej potrzebującym! Jarosław Baziak wspiera akcję Serce-Sercu [WIDEO]

Każdy może się włączyć w akcję Serce-Sercu i przekazać różnego rodzaju artykuły spożywcze najbardziej potrzebującym. Zachęca do tego również prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa “Sądeczanin” - Jarosław Baziak. Naszych wolontariuszy spotkacie w sklepach całej Sądecczyzny!

Trwa akcja Sercu -Sercu

Minął już pierwszy tydzień akcji Serce-Sercu. Do świąt Bożego Narodzenia możecie spotkać naszych wolontariuszy w sklepach całego regionu. Każdy może się przyłączyć i również obdarować potrzebujących różnymi artykułami. O tym, gdzie będzie to możliwe w najbliższych dniach przeczytacie TUTAJ.

Do wzięcia udziału w tej wielkiej charytatywnej zbiórce zachęca również prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa “Sądeczanin” - Jarosław Baziak. 

- Przez wiele tygodni setki wolontariuszy współpracujących z Fundacją Sądecką pracuje w marketach, sklepach, angażując się w namawianie wszystkich klientów, by oddawali część artykułów na szczytny cel. Dzięki państwa zaangażowaniu wiele rodzin będzie mogło cieszyć się upominkami na najbliższe, najpiękniejsze święta w roku - mówi.

Bogata historia akcji Serce-Sercu

Przypomnijmy, że organizowana przez Fundację Sądecką akcja Serce-Sercu odbywa się od 1995 roku. W tym roku powróciła po czterech latach przerwy spowodowanej pandemią. Każdy może się w nią włączyć. Wystarczy odwiedzić sklep, w którym są nasi wolontariusze, zrobić zakupy i wrzucić choć kilka produktów do wózka oznaczonego logiem akcji. Warto pomagać! 

Całą wypowiedź Jarosława Baziaka możecie zobaczyć w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Mateusz Pogwizd)

Dziękujemy za przesłanie błędu