Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
23/12/2018 - 14:20

Akcja Serce-Sercu dobiegła końca. Dziękujemy, że byliście z nami!

Akcja Serce-Sercu dobiegła już końca. Świąteczne paczki z żywnością trafiły do potrzebujących. Uśmiech na twarzach ludzi samotnych, ubogich i schorowanych jest największą nagrodą dla wszystkich tych, którzy wzięli udział w naszej akcji.

Akcja Serce-Sercu nie mogłaby się odbyć bez pomocy wolontariuszy. To właśnie oni przez 22 dni stali w kilkudziesięciu sklepach i zbierali żywność. W tym roku w naszą akcję włączyły się aż 54 szkoły. Nie znamy jeszcze dokładnej liczby wolontariuszy, ponieważ było ich tak dużo. Już wkrótce podamy szczegółowe informacje. Nie należy też zapominać o właścicielach sklepów, którzy chętnie wzięli udział w naszej akcji, udostępniając nam swoje budynki. Dziękujemy! 

Zobacz też Serce-Sercu: pierwsze świąteczne paczki trafiły już do potrzebujących

Akcję Serce-Sercu wsparło aż 10 wielkich sądeckich firm. Byli z nami właściele firmy Vitberg, iOpen, Erbet, TyliczSki, Argasińscy, Pilsweizer, Prospona, Conberg, MultiPak oraz Mobruk. To dzięki wam tę akcję udało się przeprowadzić w aż trzech powiatach – nowosądeckim, limanowskim i gorlickim. Dziękujemy, że byliście z nami!

Zobacz też W tegorocznej akcji Serce-Sercu wzięły udział aż 54 szkoły. Dziękujemy!

Już po raz trzeci w akcję włączyli się członkowie Klubu Szalonych Emerytów, którzy wykonali kawał dobrej roboty. Emeryci zwozili żywność ze sklepów, następnie segregowali i pakowali do paczek. Podziękowania należą się również władzom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, które już po raz kolejny udostępniły nam pomieszczania uczelni, w których przetrzymywaliśmy zebraną żywność ze sklepów. Dziękujemy!

 RG [email protected]

Dziękujemy za przesłanie błędu