Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
28/12/2018 - 10:50

Aż 11 wielkich sądeckich firm wsparło akcję Serce-Sercu. Dziękujemy!

Akcja Serce-Sercu, która w tym roku była organizowana już po raz dwudziesty trzeci, dobiegła końca. Tak, jak i w poprzednich latach, tak i w tym roku wspólnie pobiliśmy rekord. Udało nam się uzbierać prawie 25 ton żywności, z której zrobiliśmy 1555 paczek. W naszej akcji wzięła udział rekordowa liczba wolontariuszy. Dziękujemy, że byliście z nami!

Akcja charytatywna Serce-Sercu to sukces tysięcy osób – wolontariuszy, właścicieli sklepów, koordynatorów, członków Klubu Szalonych Emerytów, ale także osób, które promowały w różny sposób naszą akcję oraz tych, którzy włączyli się w nią poprzez wrzucenie do wózka żywności.

Zobacz też W akcji Serce-Sercu wzięło udział 1320 wolontariuszy z 56 szkół. Dziękujemy!

Nasza akcja nie mogłaby się odbyć bez wsparcia właścicieli firm. To właśnie dzięki nim mogliśmy zbierać żywność aż w trzech powiatach – nowosądeckim, gorlickim i limanowskim. W tym roku wsparło nas aż jedenaście wielkich sądeckich firm:

- Firma VITBERG

- Firma iOpen Sales&Service

- Firma ERBET Nowy Sącz

- Stacja Narciarska TYLICZ Sp.z o.o.

- Lody ARGASIŃSCY S.J.

- Firma PILSWEIZER Grybów

- Firma PROSPONA Sp.z o.o.

- Firma MultiPak

- Firma CONBERG

- Firma MOBRUK

- Firma Andrzeja Ligary

Dziękujemy za to, że macie serca otwarte na samotnych, chorych i potrzebujących. Cieszymy się, że wspierając naszą akcję, zdecydowaliście się im pomóc.

Partnerem akcji Serce-Sercu była także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu. Władze uczelni udostępniły nam pomieszczenia, w których mogliśmy przetrzymywać zebraną żywność. Dziękujemy!

Zobacz też Właściciele sklepów mają wielkie serca. Dziękujemy, że byliście z nami!

Już od trzech lat z akcją Serce-Sercu związani są również członkowie Klubu Szalonych Emerytów, który działa przy PTT „Beskid”. Grupa emerytów licząca około 50 osób, pomagała nam zwozić towar ze sklepów, sortować żywność w magazynie, sporządzać i wydawać świąteczne paczki. Dziękujemy, że byliście z nami.

RG [email protected] Fot. RG

Dziękujemy za przesłanie błędu