Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
19/12/2018 - 12:45

Burmistrz Jacek Lelek dzieli się żywnością z potrzebującymi

To już naprawdę ostatnie chwile, aby włączyć się w akcję Serce-Sercu. Nie zwlekaj. Przyjdź do sklepu, w którym czekają na ciebie nasi wolontariusze. Zrób zakupy i przekaż kilka produktów spożywczych osobom potrzebującym, aby w te święta na ich twarzach zagościł uśmiech i radość.


W akcję charytatywną Serce-Sercu włączył się Jacek Lelek. Burmistrz Starego Sącza odwiedził jeden ze sklepów na Sądecczyźnie, zrobił zakupy i wrzucił kilka produktów do wózka, przy którym stali nasi wolontariusze.

- Jestem pełen podziwu dla wszystkich, którzy angażują się w akcję Serce-Sercu. Dla organizatorów, dla fundacji oraz dla setek wolontariuszy, którzy w tę akcję włączają się, poświęcając swój wolny czas. Podziwiam również opiekunów wolontariuszy i nauczycieli, którzy wspierają młodzież w tych szlachetnych celach. To jest bardzo budujące – wyjaśnia Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza.

Zobacz też W tegorocznej akcji Serce-Sercu wzięły udział aż 54 szkoły. Dziękujemy!

Już dzisiaj pierwsze świąteczne paczki z żywnością trafią do ubogich rodzin. Najbliższe dni to będzie bardzo intensywny czas dla członków Klubu Szalonych Emerytów, którzy zajmują się segregowaniem i pakowaniem produktów do paczek. Jeszcze tylko przez trzy dni spotkacie naszych wolontariuszy w sklepach. To już naprawdę ostatnie chwile, aby włączyć się w akcję Serce-Sercu. 

RG [email protected]

Dziękujemy za przesłanie błędu