Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
13/12/2018 - 15:50

Grybowski browar Pilsweizer wspiera akcję Serce-Sercu. Dziękujemy!

Tegoroczną akcję Serce-Sercu wsparło aż dziesięć wielkich sądeckich firm. Wśród nich znalazła się firma Pilsweizer z Grybowa. Dziękujemy, że jesteście z nami!

W tym roku po raz pierwszy w akcję Sercu-Sercu włączyli się właściciele grybowskiego browaru Pilsweizer, którego historia sięga już XIX wieku.

- Sam mam małe dzieci i nie potrafię sobie wyobrazić, aby im czegoś mogło zabraknąć. Robię dla nich wszystko co tylko jestem w stanie. Jednak wszystkim dzieciom nie da się pomóc, ale trzeba się chociaż starać – wyjaśnia Andrej Chovanec, właściciel browaru Pilsweizer.

Czy takie akcje, jak Serce-Sercu są pożyteczne i powinny być dalej organizowane?

- Oczywiście, że tak. Pozostaje jedynie wierzyć, że pomoc trafi w odpowiednie ręce – dodaje.

Zobacz też Wolontariusze z sądeckiego "gastronoma" mają wielkie serca dla ubogich

Ta akcja nie mogłaby się udać gdyby nie pomoc wolontariuszy oraz właścicieli sklepów, w których prowadzona zbiórka żywności. Nie należy również zapominać o firmach, które wspierają naszą akcję. Dzięki zaangażowaniu i hojności właścicieli jesteśmy w stanie przeprowadzić zbiórkę aż w trzech powiatach, a co za tym idzie, wspomóc znacznie więcej osób potrzebujących.

- Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć wszystkim wszystkiego co najlepsze. Dziękuję wszystkim smakoszom naszego piwa – mówi Andrej Chovanec.

RG [email protected]

Dziękujemy za przesłanie błędu