Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
19/12/2017 - 21:20

Przedszkolaki uczestniczą w akcji Serce-Sercu. Wspiera ją również Patryk Wicher!

W corocznej akcji zbiórki żywności Serce-Sercu uczestniczą szkoły, firmy, wolontariusze. W tej edycji wspiera nas również Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe. Jest z nami również nowosądecki radny Patryk Wicher, znany z aktywnej działalnosci społecznej.

Wchodząc do budynku przedszkola, nie da się przeoczyć informacji o akcji zbiórki żywności, niemal każde drzwi udekorowane są plakatem. - Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu otrzymały specjalne ulotki informacyjne dla rodziców. Rozkleiliśmy przy każdej sali plakaty a pudełko, do którego zbieramy produkty jest ustawione tak, że nie da się go nie zauważyć - powiedziała nam Aleksandra Gonera, kierownik przedszkola.

- Postanowiliśmy nie wystawiać wielkiego pojemnika w korytarzu,  który blokowałby przejście, tylko za każdym razem, kiedy nasze pudełko się zapełni przenosimy produkty do jednego z pomieszczeń. Na finał akcji Serce-Sercu całość zebranej żywności już spakowanej przekażemy do organizatorów - dodała nasza rozmówczyni.

Charytatywne przedsięwzięcie przedświątecznej zbiórki żywności, za sprawą osób ja popierających trafia do coraz większej liczby odbiorców. Jedną ze znanych i cenionych osób wspierających Serce-Sercu jest Patryk Wicher. - Sądeczanie, w ogóle nasz region, to teren ludzi bogatych w otwarte serca i myślę, że pomożecie i razem zrobimy coś dobrego. Już teraz, w tym roku, przed okresem bożonarodzeniowym - tymi słowami do udziału w naszej akcji charytatywnej zachęcił nowosądecki radny i działacz społeczny.

MŚ (m.smierciak@sadeczanin.info). Film: Krzysztof Stachura, Fot. MŚ

Serce-Sercu w Niepublicznym Przedszkolu Językowo-Sportowym
Przedszkolaki wraz z rodzicami dołączyły do zbiórki żywności dla potrzebujących.


Dziękujemy za przesłanie błędu