Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
30/11/2023 - 12:10

Poczuj atmosferę Festiwalu Biegowego! To już ostatnie chwile promocyjnych cen [WIDEO]

To już ostatnie godziny wielkiej promocji Festiwalu Biegowego! Tylko do czwartku możecie się zarejestrować taniej o 25 procent. Warto przyjechać we wrześniu do Piwnicznej i poczuć na własnej skórze niesamowitą atmosferę tego wydarzenia. W tym roku było fantastycznie!

Promocja Festiwalu Biegowego

Festiwal Biegowy to wydarzenie na które zawsze ciągną tłumy. To oczywiście nie może dziwić, bo przez lata wyrobiło sobie znakomitą renomę. Zawodnicy bawią się doskonale. Wielu z nich odlicza dni z roku na rok, aby ponownie pojawić się na starcie. 

Doskonale było to widać podczas tegorocznej edycji. Łącznie, przez trzy dni do Miasteczka Biegowego pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Rywalizacja, połączona z dobrą zabawą na trasach prowadzących przez cały region była fantastyczna. Wszyscy bawili się doskonale!

Tylko do czwartku (30 listopada) możecie się zarejestrować na festiwal w dużo niższych cenach. Wszystko za sprawą promocji z okazji Black Week. Wszystkie dystanse są teraz tańsze o 25 procent! Koniecznie musicie z niej skorzystać. Aby się zapisać, wystarczy, że klikniecie w poniższy baner i wypełnicie formularz.

Festiwal Biegowy to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju

Na Festiwalu Biegowym zawsze dzieje się bardzo dużo. Dystansów do wyboru jest mnóstwo, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dużą popularnością cieszy się Sądecka Dycha czy Górski Koral Maraton. Nie brakuje też pasjonatów Biegów 7 Dolin na 100 czy 61 km. Dla krótkodystansowców idealny będzie z kolei Bieg na Milę czy Bieg na 1 km. 

Atmosfera festiwalu jest niepowtarzalna. Każdy bawi się tutaj świetnie. Do Piwnicznej przyjeżdża wiele rodzin z dziećmi. To właśnie dla najmłodszych dedykowany jest Bieg Dzieci. Na terenie miasteczka znajduje się również Strefa Dziecka. Ponadto, nie brakuje wydarzeń towarzyszących jak Festiwal Lachów i Górali czy też Festiwal Smaku.

15. Festiwal Biegowy potrwa od 6 do 8 września. Nie może Was na nim zabraknąć. O tym, jak fantastycznie było w tym roku przekonacie się oglądając materiał filmowy. ([email protected], wideo: Festiwal Biegowy, fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu