Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
11/12/2023 - 14:15

Co za niesamowite widoki! Każdy może to zobaczyć na własne oczy [ZDJĘCIA]

Beskid Sądecki to region słynący z pięknych krajobrazów. Podziwiać mogą je zawodnicy biorący udział w Festiwalu Biegowym. Te widoki potrafią zapierać dech piersiach i robią naprawdę ogromne wrażenie.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Na Festiwal Biegowy przyjeżdżają zawsze prawdziwe tłumy. Radość, uśmiech, znakomita atmosfera i zdrowa, sportowa rywalizacja to cechy charakterystyczne tego wydarzenia. W tym roku w Miasteczku Biegowym pojawiło się przez trzy dni aż 12 tysięcy osób.

Tutaj nigdy nie ma nudy. Dzieje się bardzo dużo również dzięki Festiwalowi Lachów i Górali oraz Festiwalowi Smaku. Nie brakuje także kibiców i atrakcji dla najmłodszych. Naprawdę warto wziąć udział w 15. Festiwalu Biegowym, który potrwa od 6 do 8 września 2024 roku w Piwnicznej-Zdrój.

Piękne widoki na Festiwalu Biegowym

Niezależnie od tego czy specjalizujecie się w biegach krótkich, czy też tych dłuższych, to bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Dużą popularnością cieszą się chociażby biegi górskie. Oprócz sportowych przeżyć, to również cudowne krajobrazy.

Trasy wiodą m.in. przez górę Kicarz, Eliaszówkę, Wielki Rogacz, Przehybę, Halę Łabowską, Jaworzynę Krynicką czy Runek. Wiele z nich poprowadzonych jest wzdłuż rzek, dolin czy obok bujnych lasów. Widoki naprawdę zapierają dech w piersiach.

Jako zawodnik startujący w Festiwalu Biegowym, poza samym biegiem, będziesz mógł zatem również przyglądać się najpiękniejszym miejscom Sądecczyzny. Coś takiego nie zdarza się często! Warto skorzystać z takiej okazji.

Nie ma zatem co zwlekać. Zarejestrujcie się na to niesamowite wydarzenie już dzisiaj. Przypominamy, że tylko do końca roku obowiązują najniższe ceny z pierwszego progu. Możecie to zrobić TUTAJ. Sądeckie krajobrazy zapraszają! ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez Bieganie, Dominika Rakszewska, Jacek Deneka/ Festiwal Biegowy)

Niesamowite krajobrazy na Festiwalu Biegowym
Beskid Sądecki to region słynący z pięknych krajobrazów. Podziwiać mogą je zawodnicy biorący udział w Festiwalu Biegowym. Te widoki robią naprawdę ogromne wrażenie.


Dziękujemy za przesłanie błędu