Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
22/04/2024 - 13:05

Deszcz czy upał? To nie ma znaczenia! Na Festiwalu Biegowym zabawa jest zawsze świetna

Jaka będzie pogoda w czasie tegorocznego Festiwalu Biegowego? Póki co nie wiadomo. Pewne jest jedno - niezależnie, co się wydarzy, to czeka nas fanastyczna zabawa. Doskonale pokazały to dwie poprzednie edycje.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej coraz bliżej

Wiosna trwa. To pora roku, w której nie brakuje biegowych akcentów. Zawodnicy trenują, startują w różnego rodzaju zawodach i przygotowują się na największe wyzwania. Aktywności fizycznej nigdy za wiele!

Każdy kolejny dzień przybliża nas również do Festiwalu Biegowego. Przypomnijmy, że wszystko ponownie odbędzie się w Piwnicznej-Zdrój i potrwa od 6 do 8 września. Jak zwykle będzie się działo bardzo dużo.

Przed nami jubileuszowa piętnasta edycja wydarzenia. Z pewnością nie zabraknie niespodzianek. Warto zobaczyć to wszystko na własne oczy!

Świetna zabawa podczas Festiwalu Biegowego

Na Festiwalu Biegowym zawsze dzieje się bardzo dużo. I to niezależnie od pogody. Doskonale pokazały to dwie poprzednie edycję. Przed rokiem warunki były cudowne. Przez całe trzy dni mieliśmy piękne słońce i upał. Miasteczko Biegowe tętniło życiem. Wspaniale było również na trasach. 

- To był gorący festiwal. Każdy organizator życzyłby sobie takich warunków, jakie mieliśmy w tym roku. Zawodnicy może niekoniecznie byli z nich zadowoleni. Najważniejsza jest jednak pogoda ducha. To, że jest gorąco nie przeszkadza, aby się fajnie bawić przy czymś, co sprawia nam radość - mówił Marek Tokarczyk, dyrektor sportowy Festiwalu Biegowego.

Zupełnie inaczej było dwa lata temu. Wówczas Festiwal Biegowy odbywał się przy deszczu. Opady towarzyszyły niemal przez cały czas trwania imprezy. To również nie przeszkodziło jednak w zabawie. Entuzjazm był bardzo duży.

- Jestem bardzo zmęczony, ale szczęśliwy. Nie oglądałem się na rywali. Zacząłem spokojnie, w pierwszej dziesiątce. Oczywiście nie prowadziłem od początku. Na czoło wysunąłem się przed Rytrem, dalej biegłem samotnie. Udało się dociągnąć do końca – wyjaśniał szczęśliwy Artur Jabłoński, zwycięzca Biegu 7 Dolin na 100 km.

Deszcz, ulewa, słońce czy upał nie ma znaczenia… Na Festiwalu Biegowym zawsze jest super. Warto się zarejestrować już dziś. Możecie to zrobić TUTAJ. Piwniczna czeka na każdego! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski, Idea Photography/ Festiwal Biegowy)

Świetna zabawa na Festiwalu Biegowym
Jaka będzie pogoda w czasie tegorocznego Festiwalu Biegowego? Póki co nie wiadomo. Pewne jest jedno - niezależnie, co się wydarzy, to czeka nas fanastyczna zabawa.


Dziękujemy za przesłanie błędu