Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
20/03/2023 - 15:35

Konkurs z Festiwalem Biegowym! Pokaż swój outfit z treningu i wygraj super nagrody

Wiosna nadchodzi! 21 marca jest zawsze szczególną datą w kalendarzu. To wyjątkowy czas z wielu powodów. Po długim okresie zimowym, nadchodzą zdecydowanie cieplejsze i dłuższe dni. Świat ponownie wybudza się z głębokiego snu. Coraz więcej osób pojawia się również na trasach biegowych. Wiosna jest okresem, kiedy ponownie zapełniają się pasjonatami

U wielu osób szlifowanie formy właśnie się rozpoczęło. Wszyscy mają swój własny plan na dochodzenie do optymalnej dyspozycji: bieganie, rower, taniec, joga... i wiele innych aktywności. Odpowiedni ubiór - zwiększa naszą pewność siebie i pozwala nam wyrazić siebie.

Każdy może wziąć udział w konkursie Festiwalu Biegowego na najlepszą wiosenną stylówkę z treningu. Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku, który go zapowiada, wyślecie swoje unikalne zdjęcie. Pokaż swój outfit!

Do zgarnięcia są super nagrody. 10 osób, których zdjęcia uzyskają najwięcej reakcji „Lubię to” lub „Super” wygra vouchery po 169 zł na zakupy do Power Canvas. Nie zapomnijcie w swoim komentarzu dodać hasztagu #pokaznamswojoutfit. Konkurs trwa do wtorku (28 marca) do godziny 20. Do dzieła! Regulamin znajdziecie TUTAJ. (fot.: Oleszak Fotografia)

Dziękujemy za przesłanie błędu