Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
22/03/2024 - 13:25

Pora na kolejny półmaraton Jaworze. Zawodnicy pobiegną górami i dolinami

Czas na czwarty półmaraton Jaworze. Zawodnicy kolejny raz pojawią się na starcie. Wydarzenie w gminie Grybów przyciągnie ich z pewnością wielu. Wszystko odbędzie się już w maju!

Biegi na Sądecczyźnie

Wydarzeń biegowych w ciągu całego roku odbywa się na Sądecczyźnie bardzo dużo. Frekwencja na nich zawsze dopisuje, a zawodnicy doskonale się bawią. Ten sport łączy ludzi!

Największą imprezą jest oczywiście Festiwal Biegowy, który w tym roku odbędzie się już piętnasty raz. Wszystko potrwa od 6 do 8 września w Piwnicznej. Przypominamy, że do 4 kwietnia trwa specjalna promocja. Na wszystkie biegi zarejestrujecie się o 20 proc. taniej. Tego nie można przegapić!

Półmaraton Jaworze w gminie Grybów

Bardzo ciekawie będzie również 25 maja w gminie Grybów. Już czwarty raz odbędzie się półmaraton Jaworze. Ponadto, nie zabraknie również biegów dzieci z podziałem na kategorie wiekowe.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Organizuje je tamtejszy Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawodnicy rywalizować będą na dystansie 23,5 km w warunkach górskich. Dzieci z kolei będą pokonywały od 50 do 1000 metrów.

Najlepsi zostaną oczywiście nagrodzeni. Prowadzone będą klasyfikacje generalne wśród kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych (również z podziałem na płcie).

Zapisy cały czas trwają. Można się zgłosić TUTAJ. Termin mija 23 maja. Bieg zapowiada się bardzo ciekawie! ([email protected], fot.: Organizator)Dziękujemy za przesłanie błędu