Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
16/11/2023 - 11:25

Radości nie ma końca! Najmłodsi na Festiwalu Biegowym zawsze bawią się doskonale

Na Festiwalu Biegowym atrakcji dla najmłodszych nie brakuje. Na piwniczańskim Nakle znajdą ich bardzo dużo. Szczególną radość sprawia im jednak Bieg Dzieci. Uśmiechom nie ma końca!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Bieganie to sport dla wszystkich! Przekrój wiekowy zawodników jest tak duży, że na trasach możemy spotkać zarówno tych najmłodszych, jak i doświadczonych weteranów. Każdy dba o formę i próbuje stale poprawiać swoje rekordy.

W ciągu roku odbywa się wiele różnych wydarzeń biegowych. Wysoka frekwencja, którą zwykle na nich mamy nikogo nie może dziwić. Prawdziwym świętem jest zawsze Festiwal Biegowy. W tym roku przez trzy dni w piwniczańskim Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób!

Zabawa była fantastyczna. Na każdym z dystansów pojawiło się wielu śmiałków, którzy chcieli się sprawdzić w rywalizacji z zawodnikami z całej Polski. Atmosfera była po prostu fantastyczna!

Bieg Dzieci na Festiwalu Biegowym

Najbardziej wyjątkowe są zawsze biegi dzieci do 8 lat. Możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu to dla najmłodszych zawsze ogromna frajda. Mogą się poczuć jak prawdziwi biegowi mistrzowie!

I choć nie rywalizują na miejsca, to i tak starają się z całych sił, aby zająć jak najwyższą pozycję. Każdy chce być najlepszy. Mają w sobie po prostu gen zwycięzcy.

Bieg dzieci odbywa się w podziale na grupy młodsze oraz starsze. Wcześniej wszyscy uczestniczą również w profesjonalnej rozgrzewce, a na koniec, po dotarciu do mety, odbierają medale. Uśmiechom nie ma końca!

Równie wspaniała zabawa czeka nas podczas 15. Festiwalu Biegowego. Piwniczna znowu od 6 do 8 września będzie prawdziwą sportową stolicą Polski. Musicie tam być. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Naprawdę warto! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu