Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
14/11/2023 - 10:25

W górach czują się doskonale! Na Festiwalu Biegowym najszybciej pokonali 11 kilometrową trasę

Każdy ma swój ulubiony dystans do biegania. Wiele osób wybiera szlaki górskie. Najlepsze potwierdzenie mieliśmy podczas 14. Festiwalu Biegowego. Chętnych do pokonania 11 kilometrowej trasy nie brakowało. Zwycięzcy byli niezwykle zadowoleni!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

Nie ma to jak biegi! Zawody organizowane w różnych miejscach naszego kraju zawsze cieszą się dużą popularnością i dostarczają ich uczestnikom wielu wrażeń. To sport, który łączy pokolenia. Na trasach spotykają się zarówno młodsi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, jak i starsi, zaprawieni w bojach zawodnicy.

Doskonale było to widać podczas tegorocznej edycji Festiwalu Biegowego. Łącznie, przez trzy dni w Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Rywalizacja, połączona z dobrą zabawą na trasach prowadzących przez cały region była fantastyczna. Wszyscy bawili się doskonale!

Bieg Górski na 11 km

Nie brakuje sportowców, którzy najlepiej czują się w biegach górskich. To właśnie wbieganie na okoliczne szczyty sprawia im największą satysfakcję. Widzieliśmy to również podczas Biegu Górskiego na 11 km.

Do mety dotarło 131 zawodników. Najlepsi zrobili to już po około 50 minutach. Jako zwycięzcy byli oczywiście bardzo zadowoleni. Podczas ceremonii dekoracji odbierali zasłużone gratulacje.

Wśród panów triumfowali: Przemysław Wróbel, Piotr Pociecha i Mirosław Urban. U pań równych sobie nie miały z kolei Małgorzata Czarnota, Regina Kulka-Mnich oraz Małgorzata Lis-Pasionek.

Wspaniałe przeżycia czekają także wszystkich uczestników jubileuszowej 15. edycji Festiwalu Biegowego. Ty również możesz być jednym z nich! Nie zwlekaj i zarejestruj się w najniższych cenach z I progu już teraz. Możesz to zrobić TUTAJ. Naprawdę warto! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu