Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
29/10/2020 - 11:45

Pokazały moc! Sądeczanki Mistrzyniami Polski w boksie i kickboxingu [ZDJĘCIA]

Reprezentantki klubu UKS Evan Nowy Sącz spisały się bardzo dobrze zarówno na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kadetek w boksie, jak i na Mistrzostwach Polski w kickboxingu, zdobywając wiele medali. To duży sportowy sukces naszego klubu – mówi trener Krzysztof Bulanda.

W Zakończonych niedawno finałach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Kadetek w boksie reprezentantki klubu UKS Evan Nowy Sącz osiągnęły znakomite wyniki. Gabriela Migda zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii 50 kg, natomiast Emilia Dadaś  wicemistrzostwo w kategorii 48 kg. – Przeciwniczki były bardzo wymagające, co sprawiło, że walczyło się ciężko, ale udało się zwyciężyć. Podziękowania kierujemy w stronę osób i firm, które cały rok wspierają nasze sportowe pasje. Bez waszego wsparcia byłoby bardzo trudno – mówi trener Krzysztof Bulanda.

Zobacz także: W Krynicy walczyli najlepsi polscy mundurowi kickbokserzy

Innym sukcesem klubu w ostatnim czasie były złote medale Gabrieli Migdy Drezdenku - w kategorii 52 kg oraz Emilii Dadaś – w kategorii 48 kg, wywalczone na Mistrzostwach Polski w kickboxingu w wersji full-contact w Drezdenku. Srebrny krążek przypadł Aleksandrze Bladowskiej (również w kategorii 48 kg). - W zawodach udział wzięło 164 zawodników i zawodniczek z 45 klubów. Wracamy z mistrzostw bogatsi o dwa złote medale oraz jeden srebrny. To duży sportowy sukces naszego klubu – dodaje Krzysztof Bulanda. (MP), fot.: KB

Świetne występy zawodniczek UKS EVAN Nowy Sącz na Mistrzostwach Polski
Reprezentantki klubu UKS Evan Nowy Sącz - Gabriela Migda, Emilia Dadaś i Aleksandra Bladowska spisały się bardzo dobrze zarówno na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kadetek w boksie, jak i na Mistrzostwach Polski w kickboxingu, zdobywając wiele medali.


Dziękujemy za przesłanie błędu