Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
23/09/2022 - 11:10

Czas na galę boksu w Nowym Sączu! Ceremonia ważenia już za nami [ZDJĘCIA]

Ależ to będą emocje! W piątek o godzinie 19 na hali przy ul. Nadbrzeżnej rozpocznie się gala boksu zawodowego Marpanel Boxing Night – Twierdza Nowy Sącz. Zawodnicy mają już za sobą ważenie, pora więc na wyjście do ringu. Patronem medialnym wydarzenia jest „Sądeczanin”.

Twierdza Nowy Sącz

Fani sportów walki czekali na ten dzień bardzo długo. W piątek o godzinie 19 rozpocznie się gala boksu zawodowego Marpanel Boxing Night – Twierdza Nowy Sącz. Wszystko będzie się działo na hali przy ul. Nadrzeżnej, pod patronatem honorowym prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

- Twierdza Nowy Sącz, to zupełnie nowe przedsięwzięcie, które ma wypromować nasze miasto. Twierdzy będziemy bronić. Mamy mocną ekipę fighterów. Wszyscy zawodnicy, którzy pojawią się na ringu, są z naszego miasta. Trenowali w klubie Golden Team i cały czas są pod moim okiem – mówił niedawno podczas konferencji prasowej Jerzy Galara, trener klubu.

Ważenie przed galą

Przedsmak tego, co nas czeka w piątek mieliśmy dzień wcześniej. Zawodnicy mają już za sobą oficjalną ceremonię ważenie, która odbyła się w galerii Trzy Korony i zgromadziła sporą publikę. Jeszcze większą widownię będzie miała sama gala. Wszystkie dostępne bilety zostały już wyprzedane.

Czekają nas następujące pojedynki:

  • Piotr Baran (GT Nowy Sącz)  - Marcin Kohli (GT Nowy Sącz)
  • Przemysław Hudzicki (GT Nowy Sącz) - Robert Bigos (Tiger Tarnów)
  • Sebastian Rembecki (GT Pro) 79,8 kg - Petro Lakotskyi (BR Team) 79,8 kg
  • Michał Bołoz (GT Pro) 104,5 kg - Pavel Siska (Czechy) 101,8 kg
  • Marcin Biel (GT PRO) 79,8 kg - Patryk Polasik (Silesia-Boxing) 79,6 kg
  • Jacek Chruślicki (POLSKA) 115 kg - Piotr Rzyman (Silesia Boxing)
  • Daniel Bociański (GT PRO) 82, 5 kg - Aleksander Nadolski (Silesia Boxing) 81,8 kg

Oczywiście, podczas ważenia nie brakowało także konfrontacji „oko w oko”. Był to przedsmak emocji, które czekają nas w piątek. Na ceremonii obecny był także Krzysztof Twardowski, który miał stoczyć walkę wieczoru, ale jak zostało wspomniane niedawno dostał propozycję „walki życia” z Michałem Cieślakiem. To właśnie do niej się obecnie przygotowuje. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Patronem medialnym wydarzenia jest „Sądeczanin”

Ważenie przed galą boksu w Nowym Sączu
W piątek odbędzie się w Nowym Sączu gala boksu zawodowego - Marpanel Boxing Night. Za nami już oficjalna ceremonia ważenia.


Dziękujemy za przesłanie błędu