Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
18/05/2021 - 10:30

Sądeccy kickbokserzy przywieźli worek medali z mistrzostw Polski

Zawodnicy klubu UKS Evan Nowy Sącz z dużymi sukcesami walczyli na mistrzostwach Polski w Kickboxingu, które odbywały się w Włoszakowicach. Łącznie wywalczyli 3 złota, srebro i brąz.

Reprezentanci klubu UKS Evan Nowy Sącz od dawna święcą duże sukcesy. Zawodnicy wygrywają swoje walki zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Ich osiągnięcia zostały docenione m.in. w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, gdzie nominowanych było wielu przedstawicieli klubu.

Swoje umiejętności potwierdzili podczas mistrzostw Polski w kickboxingu, które od 14 do 16 maja odbywały się w Włoszakowicach. Wystąpiło na nich siedmiu przedstawicieli klubu Evan. W juniorach, w kategorii do 50 kg, najlepszą okazała się Gabriela Migda, która wygrała 4 walki.

Wśród kadetów po złoto sięgnęło rodzeństwo Stefańskich – w kategorii do 48 kg zwyciężyła Marlena, a w kategorii do 28 kg równych sobie nie miał Jakub. Wicemistrzem Polski został Mikołaj Majchrowski (kat. 47 kg). W ręce Anny Baran trafił natomiast brąz (kat. 55 kg). ([email protected], fot.: KB)

Zawodnicy UKS Evan z sukcesami walczyli na Mistrzostwach Polski
Pięć medali, w tym trzy złote, przywieźli z Mistrzostw Polski w Kickboxingu zawodnicy klubu UKS Evan Nowy Sącz.


Dziękujemy za przesłanie błędu