Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
10/12/2022 - 15:05

Festiwal Biegowy jest jedyny w swoim rodzaju! Poprzednia edycja podsumowana [ZDJĘCIA]

Tysiące biegaczy spotkało się przed trzema miesiącami w Piwnicznej podczas 13. Festiwalu Biegowego. Jak zawsze, było to wielkie święto. Do uroczystego podsumowania doszło w piątek. A już we wrześniu czeka nas kolejna edycja tego niesamowitego wydarzenia!

13. Festiwal Biegowy

Festiwal Biegowy to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Co roku tysiące biegaczy z całej Polski rywalizuje na trasach Sądecczyzny. Od dwóch lat festiwal odbywa się w Piwnicznej-Zdrój. Specjalnie przygotowywane na to wydarzenie jest Miasteczko Biegowe. Klimat jest niesamowity!

Festiwal łączy pokolenia i wciąż przyciąga nowych uczestników. Oferta jest tak szeroka, że tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizować możemy w biegach krótkich oraz bardzo długich np. na królewskim dystansie 100 km. Więcej informacji na temat imprezy, biegów oraz towarzyszących jej wydarzeń znajduje się TUTAJ.

Podsumowanie Festiwalu Biegowego

Uroczyste podsumowanie tegorocznego festiwalu, w gronie organizatorów i osób odpowiedzialnych za jego zabezpieczenie, odbyło się w piątek. Obecni byli wszyscy czuwający nad jego prawidłowym przebiegiem imprezy – zarówno od strony sportowej, jak i organizacyjnej.

Była to okazja do wzajemnej wymiany myśli, przytoczenia kluczowych liczb i wniosków. 13. Festiwal Biegowy był kolejnym wielkim świętem! Podobnie będzie w przyszłym roku. Nie może Was zabraknąć. Widzimy się we wrześniu w Piwnicznej, na 14. edycji! ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Podsumowanie Festiwalu Biegowego
W piątek odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Biegowego.


Dziękujemy za przesłanie błędu