Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
31/03/2022 - 23:30

Karpacka Liga Hokeja: zapraszają ukraińskich hokejowych żaków na mecze w Krynicy

Karpacka Liga Hokeja Juniorów oraz UKS KTH Krynica-Zdrój zapraszają małych ukraińskich hokeistów (rocznik 2010-2011), którzy w dniach 7-10 kwietnia, mają możliwość dojechania do Krynicy, do wzięcia udziału w finałowej rundzie CJHL U12. Noclegi i posiłki dla zawodników są zapewnione

Karpacka Liga Hokeja Juniorów oraz UKS KTH Krynica-Zdrój zapraszają małych ukraińskich hokeistów (rocznik 2010-2011), którzy w dniach 7-10 kwietnia, mają możliwość dojechania do Krynicy, do wzięcia udziału w finałowej rundzie CJHL U12.

czytaj też:  Dziecięca drużyna UKS KTH Krynica w wielkim finale VIII Czerkawski Cup 2022! 

Noclegi i posiłki dla zawodników są zapewnione! Ukraińskie dzieci zagrają w jednej drużynie „Ukraian Select”. Organizatorzy proszą o kontakt przez wiadomość na FB lub mailowy: biuro@cjhl. eu.  Jeśli chcecie i macie możliwość przybycia, skontaktujcie się jak najszybciej!

Karpacka Młodzieżowa Liga Hokeja to rozgrywki ligowe żaków, organizowane na Słowacji, w Polsce, na Ukrainie i Rumunii. Drużyny walczą o tytuł mistrza Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokeja.

W październiku 2021 roku mecze rozegrane były również na tafli lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju. W turnieju żaków uczestniczyła m.in. dziecięca drużyna z Kijowa.

Do Ligi Karpackiej, w kategorii wiekowej U12 w sezonie 2021/2022 dołączył UKS KTH. We wcześniejszych, wychowankowie KTH występowali indywidualnie w składach innych teamów. Na tafli lodowej w Krynicy rozegrano 21 spotkań, dwa razy po 20 minut. (MK) fot. archiwum (MK)Dziękujemy za przesłanie błędu