Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Ambasadorem Festiwalu Biegów zostałem (i mam nadzieję, że pozostanę), ponieważ chciałem osobiście zaprosić jak największą liczbę znajomych z całej Polski na biegowe święto w Krynicy-Zdroju. Zależało mi na wspólnym spędzeniu trzech dni z bieganiem i celebrowaniu naszych sukcesów. Było to możliwe właśnie dzięki panelowi ambasadora. Rokrocznie już długo przed Festiwalem większość była zapisana, a to gwarancja, że wszyscy przybędą do Krynicy na wrześniowy weekend.
17/08/2018
Festiwal Biegowy ma od lat, w ciągle poszerzającej się ofercie, coś dla wszystkich biegaczy: bardziej i mniej zaawansowanych, w każdym wieku. Nie zapomina też o najmłodszych, którzy w Krynicy mogą nie tylko uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach, ale też poczuć na własnej skórze sportowe emocje i stanąć na starcie biegu.
17/08/2018
Ebenezer Cobb Morley urodził się 16 sierpnia 1831 r. Świętujemy dzisiaj 187 rocznicę jego urodzin,z tej okazji Google poświęciło mu swoje Google Doodle. Pewnie wielu z was zastanawia się kim jest i z czego zasłynął Ebenezer Cobb Morley.
16/08/2018
table-sport

Galerie Zdjęć