Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
28/08/2018 - 10:50

Konspol Półmaraton na Festiwalu Biegowym nagradza drużyny. Powalczcie!

Konspol Półmaraton to jeden z najpopularniejszych biegów TAURON Festiwalu Biegowego. Przystępny dystans, niedzielny termin oraz lokalizacja startu i mety na Deptaku, czyli w samym sercu Festiwalu, przyciągają coraz więcej biegaczy. Nie bez znaczenia są też wysokie nagrody finansowe, które przewidziano dla zwycięzców, także w kategoriach wiekowych. Pikanterii rywalizacji doda tegoroczna nowość - klasyfikacja drużynowa.

Czym jest drużyna w ramach Konspol Półmaratonu? To trzy osoby dowolnej płci, które zdecydują się utworzyć drużynę i zgłoszą ją w biurze zawodów. Może być więc ekipa męska, żeńska lub mieszana. Niepotrzebne są licencje czy karty klubowe.

Na wynik zespołu złożą się rezultaty netto trzech osób.

Jest o co walczyć! Najszybsza drużyna otrzyma 1800 zł, druga 1500… i tak aż do szóstej trójki w klasyfikacji!

Nagrody:

  • 1. miejsce – 1800 pln
  • 2. miejsce – 1500 pln
  • 3. miejsce – 1200 pln
  • 4. miejsce – 900 pln
  • 5. miejsce – 600 pln
  • 6. miejsce – 300 pln

Udział w tej klasyfikacji jest bezpłatny! Wystarczy zgłosić drużynę w biurze zawodów. Ale uwaga, konieczna do tego jest obecność na miejscu wszystkich jej członków.

Start w drużynie nie koliduje z walką o nagrody indywidualne! A te również są spore: zwycięzca biegu zarobi 2500 zł. Nagrodzeni zostaną zawodnicy do piątego miejsca włącznie, a w kategoriach wiekowych (także finansowo) aż do pozycji szóstej. W ten sposób na podium można stanąć nie raz, ale dwa. A nawet... i trzykrotnie! Jak?

Jest to możliwe, jeśli ktoś wystawi mocną drużynę, sam znajdzie się wśród zwycięzców półmaratonu i jeszcze znajdzie siły na walkę dzień wcześniej w Życiowej Dziesiątce – bieg na 10 km tworzy razem z Konspol Półmaratonem tzw. Dyptyk Krynicki. Przy najlepszym ustawieniu, zwycięzca może zarobić prawie 4000 zł!

Jak wystartować z drużyną w półmaratonie? Zapisać się na Konspol Półmaraton - TUTAJ, a podczas odbioru pakietów startowych zgłosić zespół.

Konspol Półmaraton wystartuje 9 września o godz. 9:10 z krynickiego deptaku. Limit na pokonanie trasy przez Powroźnik i Tylicz to 3 godziny. Lista zgłoszeń do biegu obejmuje już blisko 700 osób! Wpisowe to tylko 60 zł + 10 zł opłaty rejestracyjnej (taka sama stawka przy zapisach online i w biurze zawodów). Numery startowe można uzyskać nawet do 30 minut przed startem. Zachęcamy, zapraszamy!

KM
Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)