Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
02/01/2018 - 08:20

[PRACA] Portal Festiwalbiegowy.pl poszukuje współpracowników

Lubisz pisać o biegach? Fotografujesz, robisz zdjęcia na imprezach biegowych? Dołącz do nas! Redakcja portalu www.FestiwalBiegowy.pl zaprasza do współpracy.

Zapraszamy do stałej współpracy redakcyjnej osoby piszące i fotografujące imprezy biegowe i pokrewne (triathlon, duathlon itp.), dobrze zorientowane w środowisku biegowym w swoim mieście i regionie. Gwarantujemy szeroki zasięg publikacji i atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie.

Dziennikarka / Dziennikarz

współpracujący z www.FestiwalBiegowy.pl

Miejsce pracy:

  • Kraków i woj. małopolskie
  • Poznań i woj. wielkopolskie
  • Wrocław i woj. dolnośląskie

Zadania:

  • pisanie artykułów o tematyce biegowej (imprezy, treningi, dieta, zdrowie - zapowiedzi, relacje, wywiady i inne formy dziennikarskie, tematy autorskie i zlecone)
  • obsługa reporterska i fotoreporterska imprez biegowych

Wymagania:

  • lekkie pióro
  • duże zdolności komunikacyjne
  • podstawowa znajomość obróbki materiałów fotograficznych
  • samodzielność, sumienność, dokładność
  • mobilność i dyspozycyjność, szczególnie w weekendy
  • posiadanie podstawowego sprzętu reporterskiego i fotograficznego

Oferujemy:

  • publikację autorskich treści w jednym z największych serwisów biegowych w Polsce
  • możliwość współpracy z biurem organizacyjnym Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju w zakresie obsługi medialnej i promocji jednej z największych imprez biegowych w kraju
  • stałą pracę w bardzo dobrej atmosferze w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV, zdjęcie i próbkę umiejętności dziennikarskich prosimy przesłać pod adresem: [email protected] do 15 stycznia 2018 r.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się w drugiej połowie stycznia.

Redakcja www.FestiwalBiegowy.pl

Dziękujemy za przesłanie błędu