Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
01/06/2017 - 13:25

II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów [ZDJĘCIA]

Na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu dzieci i młodzież rywalizowali w zawodach biegowych. Impreza została zorganizowana przez Sądeckie Wodociągi.

- Festiwal jest organizowany po raz drugi. W tym roku w biegach wzięło udział około ośmiuset dzieci – mówi Janusz Adamek, prezes zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi. W imprezie wzięły udział dzieci i młodzież z Nowego Sącza oraz gmin: Stary Sącz, Kamionka Wielka, Nawojowa i Korzenna, w których mieszkańcy korzystają z usług Sądeckich Wodociągów.

- Dla dzieci przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji - pokazy sprzętu policyjnego, malowanie twarzy przez wolontariuszy Sursum Corda, zjeżdżalnie… Uczestnicy imprezy mogli także zapoznać się z technologią produkcji wody – dodaje prezes Adamek.

Festiwal Biegowy jest organizowany przez Sądeckie Wodociągi przy współpracy z Urzędem Miasta, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, Zespołem Placówek Oświatowo-Wychowawczych oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

RG ([email protected]), Fot. RG

II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów
Na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, dzieci i młodzież rywalizowały ze sobą w zawodach biegowych. Impreza zorganizowana przez Sądeckie Wodociągi ma na celu promować czystą, zdrową wody.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020