Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
18/11/2015 - 07:50

Boks. Wygrana sądeczanina na słowackiej gali! [Zdjęcia]

Kolejny już, znakomity występ w niedługim czasie, zaliczył reprezentant Sądeckiego Klubu Bokserskiego Golden Team, Paweł Filipek.

boks, Jerzy Galara, Golden Team , Sądeczanin.infoW sobotę na gali sportów walki w słowackim Bardejowie, Filipek pewnie pokonał zawodnika z Presowa Tomko Miro Maicona zdobywając okazały puchar.

- Paweł wcale mnie nie zaskoczył, gdyż już od pewnego czasu prezentuje naprawdę wysoki poziom i chyba na stałe okrzepł już w kategorii seniorów tocząc zwycięskie boje z czołowymi zawodnikami w Polsce – nie ukrywa Jerzy Galara, trener w Golden Team.

Co warte uwagi, sądeczanin ma ledwie 18 lat, niewielkie doświadczenie w ringu (24 pojedynki), ale już reprezentuje wysoki poziom.

- W sobotę 21 listopada jedziemy na Grand Prix Małopolski, gdzie wystąpi ośmiu reprezentantów Golden Teamu. Paweł natomiast może wziąć udział w gali zawodowej w Rzeszowie, ale decyzję poznamy w następnym tygodniu. Wielkie podziękowania dla naszych sprzymierzeńców prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, Wiesława Pazgana i firmy Konspol oraz Stanisława Lisa i firmy Lizsbek – dodaje Galara.

(RSZ)

Fot. Golden Team        

Boks


Dziękujemy za przesłanie błędu