Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
09/09/2018 - 23:35

9. Tauron Festiwal Biegowy: Malowanki, konkursy i nagrody w kąciku dla dzieci

A co dla najmłodszych podczas wszystkich festiwalowych dni przygotował 9. Tauron Festiwal Biegowy? Oprócz biegów , także strefę zabaw w Domu Forum, gdzie wolontariusze czekają z różnorodnymi atrakcjami , konkursami, seansami filmowymi i kolorowankami. Każdy z milusińskich znajdzie tu coś specjalnie dla siebie.

Tradycyjnie ogromną popularnością cieszy się strefa malowania. To miejsce wyposażone we flamastry, kredki, malowanki. W twórczych konkursach tutaj organizowanych dzieci wygrywają atrakcyjne nagrody czy zdobywają punkty „Małego Sportowca”. W kąciku malowania buzi twarzyczki najmłodszych zawodników zmieniają się w kotki, pieski, wróżki, bajkowe i fantastyczne postacie.

W strefie czytelniczej atrakcje czekają na wielbicieli literatury dziecięcej. Tutaj milusińscy zobaczą książeczkę z czytającym piórem „Czytaj z Albikiem”. W kąciku bajek nakręcą krótki filmik przedstawiający sposoby rozgrzanie mięśni  przed  aktywnością sportową i  pochwalą się nim organizatorom festiwalu. A  w strefie gier planszowych mogą wziąć udział w zabawach i quizach oraz zdobyć punkty „Małego sportowca”. Natomiast strefa ruchu zaprasza dzieci na wspólne ćwiczenia fizyczne.

(MKA) fot. aut.

9. Tauron Festiwal Biegowy: Malowanki, konkursy i nagrody w kąciku dla dzieci
A w kąciku najmłodszych wiele atrakcji...Zabawy, konkursy i malowanki...


Dziękujemy za przesłanie błędu