Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
23/11/2015 - 07:55

Krynickie gimnazjum najlepsze w Małopolsce! „To wielki sukces!”

W Nowym Targu rozegrano Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w unihokeju chłopców. Organizatorem tego sportowego wydarzenia był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

unihokej, hokej, Krynica-Zdrój, gimnazjum, Sądeczanin.info, SUKCESW unihokejowych zmaganiach brały udział reprezentacje: Gimnazjum nr 2 ze Starej Wsi, Gimnazjum nr 2 z Ludźmierza, Gimnazjum nr 3 z Nowego Sącza, Gimnazjum nr 1 z Trzebini, Gimnazjum z Suchej oraz Gimnazjum z Woli Zachariaszowskiej.

Najlepsi okazali się uczniowie publicznego Gimnazjum im. prof. dra J. Dietla w Krynicy-Zdroju w składzie: Patryk Fiedor, Patryk Gosztyła, Grzegorz Grabowski, Leon Kowalski, Dawid Krynicki, Kacper Migacz, Michał Nowak, Krzysztof Petryla, Rafał Porosło, Damian Tyczyński, Kacper Zachradnik.

Kryniczanie odnieśli komplet zwycięstw. W finale turnieju rozprawili się z gospodarzami – Gimnazjum z Ludźmierza wygrywając 1-0! Tym samym uzyskali oni promocję na Mistrzostwa Polski, które już w przyszłym roku odbędą się w Elblągu.  unihokej, hokej, Krynica-Zdrój, gimnazjum, Sądeczanin.info, SUKCES

- To naprawdę wielki sukces, na który chłopcy ciężko pracowali. Jestem z nich dumny. Mam nadzieję, że godnie będą reprezentować małopolskę na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Unihokeju i że uda im się ponownie zwyciężyć- mówi trener zespołu Wojciech Różana.

(RSZ)

Fot. Gimnazjum J.DietlaDziękujemy za przesłanie błędu