Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
14/12/2017 - 16:05

Firma Koral znów ma gest! Wspiera olimpiadę zorganizowaną przez Otylię Jędrzejczak!

Już po raz trzeci sądecka firma Koral wspiera Mikołajkową Olimpiadę Pływacką o Puchar Otylii Jędrzejczak. W zawodach weźmie udział 800 dzieci z Polski, Białorusi i Ukrainy. Warto też przypomnieć, że firma Koral wspiera też cały czas Festiwal Biegowy. Towarzyszy pomysłodawcy i organizatorowi od początku.

- To pokazuje, że nasza impreza staje się coraz bardziej znana i doceniana - mistrzyni olimpijska nie ukrywa satysfakcji, mówiąc o ilości zawodników, którzy wezmą udział w Mikołajkowej Olimpiadzie 

- Sport jest istotnym elementem życia, który uczy zdrowej rywalizacji oraz zasad fair play. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do kształtowania tych szlachetnych postaw u dzieci, jednocześnie zachęcając je do rozwoju pasji - komentuje udział w przedsięwzięciu sądeckiego potentata Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral.

Zobacz też:  Koral i Festiwal Biegowy. Udany mariaż sponsora i organizatora                              

Zawody odbędą się już z najbliższy weekend w Dębicy a firma Koral jest sponsorem nagród. W rywalizacji wezmą udział dzieciaki w wieku od 8 do 14 lat. Weźmie w nich udział również młodzież z naszego regionu.

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu