Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
19/02/2016 - 12:45

​Puchar Europy w kickboxingu, 4 medale Gladiatora!

W miniony weekend po raz kolejny braliśmy udział w Pucharze Europy rozgrywanym w chorwackim mieście Karlovac. Jak na zawody tej rangi przystało frekwencja była spora, 1538 zawodników z 21. krajów świata. UKS Gladiator Binczarowa reprezentowała czwórka zawodników.

Ania Gomułka wywalczyła dwa medale: srebro w kicklight oraz brąz w lightcontact kadetek starszych -55 kg; Szymon Góra brąz kadetów starszych - 42 kg; Marcin Radzik brąz - 47 kg kadetów starszych.
W zawodach brała udział także Julia Oleksy, niestety odpadła w walkach eliminacyjnych. Warto zaznaczyć że startowała w mocno obsadzonej kategorii.
Prócz nowych doświadczeń sportowych jakie niewątpliwie przyniosły nam te zawody mieliśmy czas na troszkę zwiedzania, korzystając z pięknej pogody i wygrzewając się w chorwackim słońcu.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów, bez których nie byłoby nas stać na wyjazdy w tak odległe zakątki Europy. Dziękujemy Firmie FLOREX Ewa i Mariusz Pękala, firma Elektro-Partner A.S Janusz Broda, Firma Dronavista Tomasz Goble oraz firma ADMAX Adam Gruca!
Amadeusz KwiatkowskiDziękujemy za przesłanie błędu