Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
17/11/2019 - 00:50

Czerkawski Cup 2020. Młodzi hokeiści z Krynicy-Zdroju w warszawskim finale!

Młodzi hokeiści UKS KTH Krynica-Zdrój zajęli drugie miejsce w I Turnieju Kwalifikacyjnym VI Czerkawski CUP 2020. Tym samym zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Warszawie. Zwycięzcami rozgrywek (16 listopada),zorganizowanych w hali lodowej krynickiego MOSiR-u zostali hokeiści z Podhala.

16 listopada w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju rozegrany został I Turniej Kwalifikacyjny do VI Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie Czerkawski CUP 2020. To jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu dla wszystkich młodych hokeistów,

Uczestnicy pod okiem hokejowych ekspertów:Mariusza Czerkawskiego oraz byłych hokeistów i olimpijczyków: Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza rywalizują o wejście do Finału Turnieju.

I Turniej Kwalifikacyjny do VI Czerkawski Cup 2020 w Krynicy-Zdroju, wygrała drużyna MMKS Podhale Nowy Targ, zwycięzca zeszłorocznej edycji. Do finału w Warszawie zakwalifikowały się również: KTH Krynica-Zdrój oraz UKH Unia Oświęcim. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z rocznika 2010 o młodsi, podzieleni na grupy A i B.

1.MMKS Podhale Nowy Targ
2. UKS KTH Krynica-Zdrój
3. UKH Unia Oświęcim
4. UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok
5. MKS Crakovia Kraków
6. KH Dębica
7. Sparta Nowy Targ
8. LHT Lublin

Nagrody indywidualne w następujących kategoriach powędrowały do:

MVP turnieju: Pawła Makucha, UKS KTH Krynica-Zdrój,
Najlepszy strzelec: Gabriela Wsóła, MMKS Podhale Nowy Targ, 17 bramek,
Najlepszy bramkarz: Gabriela Jurkiewicza, UKH Unia Oświęcim

Dodatkową nagrodę, voucher na udział w wakacyjnym campie Hokejowej Szkoły Ziętary otrzymał Antoni Banachiewicz (LHT Lublin) najlepszy zawodnik drużyny, która zajęła ostatnie miejsce

(MK) fot. aut. Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020