Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
12/03/2015 - 08:11

Doktor Irena Gawrońska wyróżniona w konkursie „Troskliwy doktor”

Kierująca częścią noworodkową w szpitalu MEDIKOR w Nowym Sączu dr Irena Gawrońska została wyróżniona w konkursie „Troskliwy doktor” organizowanym przez miesięcznik Miasto Pociech.
- Nie spodziewałam się, że zdobędę tak wiele głosów w tym konkursie. Dla lekarza to wspaniała nagroda, gdy doceniają go pacjenci lub, jak w moim przypadku, rodzice małych pacjentów. Wszystkim serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że każdego dnia swoją pracą udowadniam, że zasługuje na ten tytuł - mówi dr Gawrońska.

Do konkursu zgłoszono 14 lekarzy zajmujących się leczeniem najmłodszych. Znaleźli się wśród nich pediatrzy, neonatolodzy, alergolodzy, pulmonolodzy, a nawet stomatolodzy.

Doktor Gawrońska pracuje w zawodzie od 32 lat. Pacjentom dała się poznać nie tylko jako kompetentny specjalista, ale również ciepły człowiek, który zawsze ma czas na spokojną rozmowę.

- Dla rodziców pobyt ich dziecka w szpitalu wiąże się z ogromnym stresem. Moja praca to nie tylko leczenie maluszków, ale również udzielanie informacji i wspieranie rodziców. Myślę, że to jeden z powodów, dla którego zostałam wyróżniona w tym konkursie
- dodaje dr Gawrońska.

Szpital MEDIKOR to nowa jakość położnictwa i ginekologii w Nowym Sączu. To miejsce, w którym bezpieczeństwo matki i dziecka ma bezwzględny priorytet. Decydują o nim przede wszystkim doświadczenie i kwalifikacje zespołu. Nad zdrowiem małych pacjentów czuwają lekarze ginekolodzy-położnicy i pediatrzy-neonatolodzy wywodzący się z elitarnych placówek szpitalnych i ginekologicznych Krakowa, jak również Nowego Sącza i okolic. Szpital zapewnia opiekę nad pacjentką bezpłatnie, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

(M)
Fot. arch. Medikor w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu