Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
18/04/2016 - 11:10

Ewa Bulanda po raz 16. Mistrzem Polski w kickboxingu

Było ciężko... ale zwycięsko. Ewa Bulanda wywalczyła swój szesnasty tytuł Mistrzyni Polski w kickboxingu, który nie przyszedł łatwo - była to bowiem już siódma obrona z rzędu.

"Złota"  Ewa musi na co dzień godzić treningi z obowiązkami związanymi z uczęszczaniem do szkoły policyjnej  w Katowicach. Ale zwycięzców się nie sądzi.

Kolejna nasza Mistrzyni Polski to Jolanta Cichoń, która sięgnęła po swój czwarty tytuł w karierze. Nasza Jola to talent pierwszej wody, mający już na koncie 99 stoczonych walk kickboxerskich i tytuł Mistrzyni Świata oraz Mistrzyni Europy.
Pierwsza z naszych V-ce Mistrzyń Polski, Natalia Dulian przebojowo wdziera się na polskie ringi. Będziemy mieć z tej skromnej i pracowitej dziewczyny z ulicy Długosza pożytek w sądeckim sporcie na długie lata.

Ostatnia z naszych wojowniczek startująca w piotrkowskim championacie Klaudia Cichoń stoczyła ciężki bój - niestety przegrany - z reprezentantką Zielonej Góry Emilią Czerwińska. Zawodniczka  z Zielonej Góry została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju. Należy dodać, ze był to ostatni występ Klaudii w naszych barwach. Życzymy tej zawodniczce wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym jak i sportowym.

Jak zwykle chcemy podziękować tym dzięki, którym możemy realizować swoje sportowe pasje a są nimi prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak, prezes Sądeckich Wodociągów Janusz Adamek i prezes SP Muszynianka Ryszard Mosur.
Krzysztof Bulanda

Ewa Bulanda po raz 16. Mistrzem Polski w kickboxingu


Dziękujemy za przesłanie błędu