Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
29/02/2016 - 14:20

Gold Team Trzetrzewina - Mistrzem Sądeckiej Ligi Halowej

Zakończyły się rozgrywki Sądeckiej Ligi Halowej, które od października toczyły się w hali WSB w Nowym Sączu, w sobotę 27 lutego rozegrano ich ostatni akord.

Puchar Browaru Pilsweizer S.A w Grybowie zdobyła ekipa Galactick Football pokonując w dramatycznych okolicznościach zespół Łazy, trzecie miejsce przypadło ekipie Rabarbar, która dopiero po rzutach karnych pokonała Kaduk/Hautameki.

Okazały puchar za zwycięstwo i nie tylko... ufundował Browar z Grybowa. Wcześniej Mistrzostwo Sądeckiej Ligi Halowej zapewniła sobie drużyna Gold Team Trzetrzewina, która reprezentować będzie powiat nowosądecki w finale wojewódzkim Halowa Polska.

Vice Mistrzem SLH został zespół Kaduk/Hautameki,  a trzecie miejsce w rozgrywkach przypadło zawodnikom Galactick Football.
Kapitanowie poszczególnych ekip, uczestników SLH wybrali w głosowaniu najlepszych zawodników, w poszczególnych kategoriach zostali nimi:

Najlepszy bramkarz - Rafał Plata - Gold Team;
Najlepszy obrońca  - Sylwester Hybel  - Gold Team;
Zawodnik fair play - Dariusz Wójcik - Zamczysko;
Najlepszy zawodnik ligi - Artur Przetacznik - Galactick Football.  
Królem strzelców ligi został  Artur Przetacznik.  
**
Już 1 kwietnia rusza Chełmiecka Liga Orlika o Puchar Wójta Gminy Chełmiec, rozgrywki będą się toczyć na obiektach Orlik w Gminie Chełmiec. Zapraszamy do udziału zespoły z Gminy Chełmiec i Powiatu nowosądeckiego informacje na stronie www.fop.com.pl
(A.M.)

Gold Team Trzetrzewina - Mistrzem Sądeckiej Ligi Halowej


Dziękujemy za przesłanie błędu