Środa, 24 kwietnia. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
11/01/2016 - 10:50

Hokej: Puchar Pogranicza wywalczył KS Zapopradzie Muszyna

W niedziele 10 stycznia na hali lodowej krynickiego MOSiR–u odbył się Polsko – Słowacki Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Pogranicza.
W turnieju udział wzięły drużyny: KS Zapopradzie Muszyna, WKS Nowa Wieś, Visdur Kamenica, Tatravagonka Poprad.
W finałowym meczu KS Zapopradzie Muszyna pokonało Tatravagonka Poprad 6:1, a w półfinałowym meczu zespół WKS Nowa Wieś pokonał Visdur Kamenica 2:1.
Puchar Pogranicza zdobył zespół KS Zapopradzie Muszyna, drugie miejsce w turnieju wywalczył zespół Tatravagonka Poprad, trzecie - zespół WKS Nowa Wieś, a czwarty był zespół Visdur Kamenica.
Turniej odbywał się pod patronatem Burmistrza Krynicy-Zdroju oraz Burmistrza Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna.
Zespoły otrzymały puchary oraz medale, które wręczyli: zastępca burmistrza Krynicy-Zdroju Tomasz Wołowiec, Arkadiusz Cycoń z Urzędu Miasta Muszyna oraz Jerzy Szyszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju.
źródło: kryniczanie.pl