Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
03/10/2012 - 08:47

Hokej – Żacy KTH Krynica wygrali z Cracovią

Trzeba przyjąć do wiadomości, że w tym sezonie będziemy się emocjonować rozgrywkami młodzieżowymi. Na szczęście zespoły z Krynicy radzą sobie dobrze. Żacy KTH wygrali na początek z Cracovią.

KTH KM - MKS Cracovia 9 - 6 (4-3, 2-2, 3-1)
Bramki: Tyczyński 5, Zygmunt, Krynicki, Petryla, Gosztyła - Bieńkowski, Krztoń 3, Bieńkowski 2, Kowalewski.
KTH KM: Hebda (29 Janusz) - Gosztyła, M. Piksa, Krynicki (6), Tyczyński, Świadek (4) - Padoł (2), Kosztyła, Grabowski (4), Petryla, Zygmunt (2) oraz Krzak (6) - trener Robert Tyczyński.
MKS Cracovia: Brożek (32 Arendarczyk) - Sochacki (2), Maj, Całek (2), Krztoń, Majerski - Kowalewski, Dziurdzia, Tylenda, Bieńkowski, Ślęczka (6) oraz Najder, Leżański, Biezwiński (Mikołajczyk, Kozendra n/g) - trener Marek Cieślak.
Gospodarze rozpoczęli mecz szybko zdobytą bramkę, już w pierwszej minucie. Rywale jednak doprowadzili do remisu. Kryniczanie znów objęli prowadzenie, a Cracovia szybko wyrównała. Taka wymiana ciosów trwała do końca drugiej tercji, a zespół KTH KM prowadził 6-5. Dopiero ostatnia część spotkania przyniosła pewne zwycięstwo.
Kolejny mecz kryniczanie rozegrają w oświęcimianami.